POMÁHÁME

Naše výrobky a služby pomáhají udržovat v chodu různé provozy, bez kterých by nebylo možné v kritických chvílích fungovat. To však nastává jen občas. To, co ale trvá mnohem déle, jsou kritické chvíle některých lidí. Těmi nejvíce ohroženými jsou děti! Proto jsme se stali hlavními partnery následujícího projektu:

Mise WACK a jeho pilotní projekt 2019, se bude věnovat především malým dětem. Přesněji dětem do tří let.

Dětem, kteří neměli tolik štěstí jako my a musí žít v dětském domově.

To co tyto děti drží v naději, že budou lepší zítřky, je nejen láska lidí, které mají kolem sebe, ale hlavně jejich úsměv a radost, kterou bychom rádi tímto projektem dlouhodobě vytvářeli.

Ti z vás, kteří již máte vlastní děti jistě víte, jaké to je, když se směje a jak to působí na okolí. Je to věc, na kterou bychom mohli koukat celé hodiny a smát se spolu s ním.

Ale ne všechny děti mají stejnou možnost, aby tuto radost zažívali tak často, jako děti, které to štěstí mají a žijí ve spokojené rodině.

Proto bychom rádi společně s vámi vykouzlili úsměv na tváři těm nejmenším a zároveň nejupřímnějším, a to jsou právě DĚTI.

Více na www.misewack.cz

Po nějaké době se opět vracíme k charitativní činnosti. Předseda představenstva naší společnosti se aktivně angažuje v pomoci lidem postiženým válkou na Ukrajině. Pro tento účel byl založen nadační fond, který má za cíl dohlédnout na úspěšné dokončení realizace vybraných projektů a zajištění financování ze soukromých či jiných zdrojů.

Jako zakladatel a prezident tohoto fondu osobně v prosinci 2022 mezi vánočními svátky navštívil několik měst zasažených válečným konfliktem. Osobně pak předal humanitární pomoc dětem v dětském domově, starostům města Kyjeva, města Korosteň a města Boroděnka. 

Součástí návštěvy bylo především získání informací o potřebách jednotlivých měst. Tyto potřeby budeme následně zpracovávat a postupně vytvoříme projekty, které se budou v daných lokalitách realizovat. Zároveň bude Nadační fond garantem financování a realizace jednotlivých projektů.

Mise UKRAJINA se bude věnovat především projektům zaměřeným na malé děti a rodinám bez domovů.

Jedním z pilotních projektů bude zateplení a oprava střechy v navštíveném dětském domově. Dalším projektem pak bude výstavba školky ve městě Korosteň.

Více informací o dalších projektem a jak i Vy můžete pomoci najdete na stránkách www.nfcizincum.cz